Rahim i Sebastian Fabijański gośćmi najnowszego odcinka!

Vuse - Wyrób zawiera nikotynę, która powoduje szybkie uzależnienie.

czym właściwie jest TheNextLevel?

The Next Level sponsored by Vuse – to program rozrywkowy dla osób pełnoletnich, którego główną ideą jest świetna zabawa. Nie bez powodu po świecie krąży przekonanie, że najlepsze rzeczy dzieją się, gdy czerwona dioda kamery zgaśnie. Właśnie taką stronę artystów chcemy Wam pokazać. Uciekając od konceptu wywiadu, koncertu pokażemy Wam, że nasi uczestnicy to ludzie z krwi i kości, którym nie jest obcy dystans do siebie i wyluzowana atmosfera. W programie zobaczycie uczestników, którzy nie mają narzuconej kreacji i nie odgrywają ról. Zapraszamy na wspólną podróż, której nieodłącznym elementem jest uśmiech, a co jeszcze przekonajcie się sami. Vuse – wyrób zawiera nikotynę, która powoduje szybkie uzależnienie.

Program Poprowadzą:

Filip Rudanacja

Dziennikarz i osobowość związana z kulturą hip hop. Rudy na antenie radia Eska co rano rozbudza słuchaczy w programie Numer 1 w Polsce. Każdy nawet najbardziej zaspany słuchacz pod wpływem głosu i energii wypływającej od Filipa dzień rozpoczyna w wyjątkowym stylu.  Rudanacja to człowiek wielu pasji i talentów, a w życiu dwie rzeczy uważa za pewne to, że jest rudy i ma gadane.

Ola KOT

Prezenterka radiowa i telewizyjna. Ola to pozytywna, uśmiechnięta osoba, która swoją energią zaraża wszystkich w jej otoczeniu. Jako prezenterka radiowo- telewizyjna prowadzi rozmaite wywiady, ankiety oraz zdaje relację z wielu wydarzeń. Ponadto w Tańcu z gwiazdami pokazała swój talent taneczny i zamiłowanie do ruchu. W wolnym czasie uwielbia odkrywać świat i zgłębiać wiedzę o jego odległych zakątkach.

Goście Programu

Najciekawsze Fragmenty

Wszystkie Odcinki

Opis odcinka

Uczestnicy sami byli w szoku podczas stawiania czoła przeróżnym zadaniom. Paulina razem z Peją to duet rodem z najbardziej odjechanych ulic Mediolanu. Tego oraz innych rzeczy, które już na zawsze mogą towarzyszyć Wam podczas oglądania produkcji z udziałem Pauliny Gałązki i słuchania płyt Rycha Peji dowiecie się z tego programu. Najwyższy czas wskoczyć na inny level!

Wyrób zawiera nikotynę, która powoduje szybkie uzależnienie.